۰۹ بهمن ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
خواندن دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن
اینترنت و شبکه

آموزش خواندن دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن

در این آموزش از گجت مدیا نحوه خواندن دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن را شرح می دهیم با ما همراه باشید.

در شبکه اجتماعی تلگرام در نسخه های غیر رسمی قابلیتی به نام حالت روح وجود داشت. حالت روح ویژگی‌ خواندن پیام‌ها بدون متوجه شدن فرستنده را به تلگرام اضافه می کرد.

آموزش خواندن دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن

خواندن دایرکت اینستاگرام بدون سین شدن

خواندن از طریق نوار اعلان

 

آسان ترین و بی دردسر ترین روشی که می توانید از طریق آن پیام دایرکت خود را بخوانید، ولی فرستنده متوجه نشود، خواندن از طریق نوار اعلان است.

اگر پیام بیش از حد طولانی باشد، تنها پیش نمایشی از آن را می‌توان مشاهده کرد. نوار اعلان را نگه داشته و به پایین بکشید تا تمام پیام را در صفحه نمایش دهد.

 

البته ممکن است دست شما به طور اشتباه روی پیام بخورد و وارد صفحه طرف مقابل خود شوید و به هدفتان نرسید. این روش برای گوشی‌های اندروید جواب نمی‌دهد. در سیستم عامل اندروید روی فلش پایین سمت راست کلیک کنید.

ایجاد محدودیت برای وی از طریق تنظیمات اینستاگرام

در صورتی که کاربر را محدود کنید، پیام های وی به  درخواست های پنهان شده می‌رود و می‌توانید از آنجا و بدون اطلاع فرستنده پیامش را بخوانید.

شما می‌توانید پس از نگاه کردن به پیام مخاطب، آن را تأیید یا رد کنید. در صورتی که آن را تأیید کنید مخاطب متوجه می‌شود که پیامش را خوانده‌اید.

ایجاد محدودیت

 

با محدودیت ایجاد شده شما از فرستنده پیام هیچ اعلان دیگری دریافت نمی‌کنید. این ویژگی برای مقابله با آزار رساندن کاربران طراحی شده و از این اقدام جلوگیری می‌کند.

برای این که بتوانید یکی از کاربران را محدود کنید به پروفایل او بروید و سه نقطه گوشه سمت راست بالای صفحه نمایش خود را انتخاب نمایید.

منو را باز کنید با سه گزینه بلاک کردن (Block)، محدود کردن (Restrict) و گزارش دادن (Report) مواجه خواهید شد. باید روی گزینه محدود کردن ضربه بزنید و تأیید کنید.

حالا اگر کاربری برای شما پیامی ارسال کند به صندوق محدود شده‌ها منتقل می شود و فرستنده از خواندن آن توسط شما مطلع نمی‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *