۰۹ بهمن ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
اینترنت و شبکه نرم افزار و اپلیکیشن

آپدیت جدیدی که به زودی قابلیت باز نشر پست های دیگران در اینستاگرام را می دهد

به زودی قابلیت باز نشر پست های دیگران در اینستاگرام شخصی فراهم میشود. قابلیت ری پست اینستاگرام به تازگی به شکل آزمایشی برای برخی از کاربران فعال شده است.

شرکت متا (شرکت مادر اینستاگرام) به تازگی اعلام کرد قصد دارد قابلیت اشتراک گذاری مجدد پست ها را به بخش فید اینستاگرام اضافه کند. این قابلیت در حال حاضر به شکل آزمایشی برای برخی از کاربران فعال شده است.

توسعه دهندگان اینستاگرام یک تب جدید با نام  Repost را به این شبکه اجتماعی اضافه کردند که محل پست های بازنشر شده است.

قابلیت باز نشر پست های دیگران در اینستاگرام

کاربران شبکه اجتماعی محبوب اینستاگرام هم‌اکنون به شکل مستقیم نمی‌توانند پست‌های دیگران را بازنشر کنند و برای این کار باید از اپلیکیشن‌های دیگری کمک بگیرند. در همین راستا قابلیت Repost باعث خواهد شد تا به آسانی و بدون کمک از سایر اپلکیشن‌ها فرایند بازنشر پست‌ها را انجام داد.

باز نشر پست های دیگران در اینستاگرام

قابلیت ری پست در فضای مجازی پس از قابلیت ری‌توییت در توییتر معروف شد و مدتی بعد سایر پلتفرم‌ها نیز امکان مشابه‌ای را برای کاربران خود در نظر گرفتند.

در حالی که اینستاگرام قصد دارد به زودی قابلیت Repost را به کاربران خود عرضه کند، اپلیکیشن تیک تاک به عنوان رقیب اینستاگرام این دکمه را اضافه کرده و در حال آزمایش آن است.

البته بر خلاف ری‌توییت توییتر و ری پست اینستاگرام، قابلیت Repost در تیک تاک باعث انتشار مطالب بازنشر شده در پروفایل کاربر نخواهد شد.  فقط به بخش «For You» فیدهای دوستان منتقل خواهد شد، اما اینستاگرام سعی دارد این قابلیت را در فیدهای فالوورها و همچین در پروفایل کاربر در تب Repost قرار دهد.

اینستاگرام قصد دارد قابلیت‌های سایر اپلیکیشن‌ها را در اختیار کاربران خود قرار دهد، اما کاربران می‌خواهند این شبکه اجتماعی محبوب به ریشه اصلی خود برگردد.

اقدامات اخیر متا برای رقابت با تیک تاک باعث شد تا تعداد زیادی از کاربران از اینستاگرام فاصله بگیرند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *