۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
موبایل نرم افزار و اپلیکیشن

استوری‌ ۶۰ ثانیه ای اینستاگرام اکنون برای تمام کاربران فعال شد

با آپدیت جدید، استوری ۶۰ ثانیه ای اینستاگرام ، دیگر به چند کلیپ متفاوت تبدیل نخواهند شد.

اینستاگرام در بروزرسانی اخیر خود، قابلیت اشتراک گذاری استوری های طولانی تر را منتشر کرد. با این قابلیت، استوری هایی که تا ۶۰ ثانیه هستند، به چند بخش تقسیم نخواهند شد.

تغییر جدید در طول استوری سال گذشته برای تعدادی از کاربران منتخب آزمایش شد و اکنون در دسترس تمام کاربران اینستاگرام قرار گرفت.

سخنگوی متا با ارسال ایمیلی به وب‌سایت TechCrunch نوشت:

ما همیشه در حال کار روی روش هایی برای بهبود تجربه استوری ها هستیم. اکنون می توانید به طور مداوم استوری های تا ۶۰ ثانیه را  ایجاد و منتشر کنید.

بازخوردهای استوری‌ ۶۰ ثانیه ای اینستاگرام

استوری 60 ثانیه ای اینستاگرام

تغییر جدید احتمالا مورد پسند همه کاربران و بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت. با این تغییر کاربران قادر خواهند بود تا استوری های متوالی را پست کنند که به چند کلیپ تقسیم نمی شوند. بینندگان دیگر مجبور نیستند تا به طور مداوم برای مشاهده تمام استوری‌ها، روی صفحه چندین بار ضربه بزنند.

البته این تغییر ممکن است باعث دلسرد شدن کاربرانی شود که از سادگی و کوتاه بودن استوری‌ها لذت می‌برند.  قابلیت جدید اینستاگرام تا حدودی مرز بین استوری ها و ویدیوهای ریلز (Reels) را کم رنگ تر می کند، زیرا اکنون کاربران به دو گزینه برای ارسال یک ویدیوی ۶۰ ثانیه‌ای دسترسی دارند.

اینستاگرام در چند وقت گذشته اعلام کرده که تمرکزش روی ویدیوهای را افزایش می دهد. ، شبکه اجتماعی اینستاگرام محدودیت های زمانی ویدیوها را افزایش داد. چند ماه قبل بود که این شرکت پشتیبانی از ویدیوهای Reels طولانی‌تر (تا ۹۰ ثانیه) را به کاربران خود ارائه کرد. در گذشته ویدئو های Reels محدودیت ۶۰ ثانیه ای داشته است.

اینستاگرام همچنین اخیرا تغییر دیگری را در سیستم خود ایجاد کرده بود که به موجب آن، تمام پست‌های ویدیویی جدیدی که کوتاه تر از ۱۵ دقیقه هستند، به صورت Reels نمایش داده می‌شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *