۰۹ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
تشخیص سن در اینستاگرام
گجت ها

اینستاگرام به زودی از تشخیص سن برای تایید هویت کاربران استفاده خواهد کرد

اینستاگرام قابلیت جدیدی را تست کرد که از آنبرای تشخیص سن کاربران هنگام ایجاد اکانت استفاده می کند ظاهرا یکی از راه‌های اثبات سن، گرفتن ویدیوی سلفی است.

در حال  حاضر اینستاگرام برای تشخیص سن کاربران، از آپلود مدارک هویتی خود استفاده می کند؛ اکنون اینستاگرام در حال امتحان دو قابلیت هویت‌سنجی تازه است.

کمپانی اینستاگرام برای راه‌اندازی سیستم تشخیص سن با Yoti ( شرکتی که در زمینه سنجش سن آنلاین و حفظ حریم خصوصی فعالیت می‌کند ) همکاری خواهد کرد؛ کاربران باید یک ویدیوی سلفی از خودشان آپلود کنند تا فناوری پیشرفته Yoti بر اساس چهره‌ی آن‌ها، سنشان را تخمین بزند. پس از آنکه فرآیند تایید سن انجام شد، Yoti و Meta ویدیو را حذف می‌کنند.

قابلیت تشخیص سن اینستاگرام

راه دیگری که اینستاگرام پیش روی کاربران قرار داده، انتخاب سه فالوور برای ضمانت دادن درباره سن آن‌هاست. البته این افراد باید در لیست فالووینگ کاربر هم باشند و بالای ۱۸ سال سن داشته باشند.

ناگفته نماند که سیستم تشخیص سن پس از آن به کارگیری می‌شود که پروژه راه‌اندازی Instagram Kids متوقف شد. قرار بود این اپلیکیشن، بدون تبلیغات و دارای محتوای مناسب برای کودکان باشد و کاربران در آن با اجازه والدین خود فعالیت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *