۰۹ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
بایننس کوین در سال 2022 ؛ پیش بینی قیمت، آینده و نقشه راه BNB
ارز دیجیتال

بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ ؛ پیش بینی قیمت، آینده و نقشه راه BNB

پس از اتریوم و بیت کوین، بایننس کوین بیشترین رشد را در سال‌های اخیر داشته است. در این مقاله ما قصد داریم به پیش بینی قیمت بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ بپردازیم.

همانطور که گفتیم بایننس کوین به عنوان سومین ارز دیجیتال برتر معرفی شده بود اما متاسفانه پس از چندی جای خود را به ارز تتر داد و در رتبه چهارم قرار گرفت. در ابتدا درباره این ارز دیجیتال باید بدانید که بایننس کوین پیش از اینکه به بلاک چین بایننس منتقل شود، به عنوان یک توکن زیر نظر فناوری بلاک چین اتریوم قرار داشت.

اکنون برای انجام تراکنش‌ها از پلتفرم بایننس کوین که یکی از بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سطح جهان از نظر حجم معاملات است، استفاده می‌شود. بایننس کوین از طریق عرضه اولیه کوین ICO راه اندازی شد. نیمی از کل عرضه بین تیم موسس و سرمایه گذاران توزیع شد و نیمی دیگر با ۱۵ سنت به سرمایه گذاران پیشنهاد شد و ۱۵ میلیون دلار افزایش یافت.

استفاده اولیه‌‌ای که از BNB می‌شد برای این بود که پرداخت هزینه تراکنش در پلتفرم بایننس انجام بشود. BNB یک توکن کاربردی در زنجیره هوشمند بایننس (BSC) است، به این معنی که می‌توانید از آن برای ارسال توکن، درآمد غیرفعال و وثیقه برای وام‌های رمزنگاری استفاده کنید. سایر کاربردهای آن عبارتند از رزرو و پرداخت هتل در Travala.com، خرید، بازی، مسافرت و منبع سرمایه برای کارت نقدی Binance.

پلتفرم بلاک چین یک استراتژی برای خود دارد و آن سوزاندن تورم زدایی برای اطمینان از عرضه کوین‌ها است. به طور دقیق، ۲۰٪ از سود را برای بازخرید و سوزاندن کوین‌های BNB استفاده می‌کند. هدف از این کار سوزاندن ۱۰۰ میلیون بایننس کوین است که عرضه آن را کاهش داده و به نوبه خود تقاضای سکه را افزایش می‌دهد. در ادامه قصد داریم به طور دقیق به پیش بینی و عملکرد بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ بپردازیم. همراه ما باشید.

بایننس کوین در سال ۲۰۲۲

BNB در حال حاضر با قیمت ۴۳۵.۴۴ دلار با مجموع عرضه در گردش ۱۶۶,۸۰۱,۱۴۸.۰۰ BNB معامله می‌شود. همانطور که گفته شد این ارز چهارمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار ۷۲,۶۵۲,۸۵۳,۳۳۴ دلار است.

ابتدا بهتر است نگاهی به قیمت گذشته این ارز بیاندازیم زیرا دانستن قیمت‌های گذشته اطلاعات مفیدی را برای ما فراهم می‌کند و به ما در پیش بینی‌های آینده کمک خواهد کرد. برای یک مدت طولانی، قیمت بایننس کوین حدود ۲۰ دلار بود. در واقع این ارز، به دلیل همه‌گیری کووید، در مارس ۲۰۲۰ به ۱۰ دلار کاهش یافت اما باید گفت قیمت آن در اوایل سال ۲۰۲۱ به شدت افزایش یافت و از ۴۰ دلار در ژانویه به ۶۹۰ دلار در ماه رسید.

قیمت در همان ماه به حدود ۲۱۵ دلار کاهش یافت. با این حال، دوباره بهبود یافت و در ماه نوامبر به ۶۶۰ دلار رسید. مانند بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر قیمت این ارز نیز کاهش یافته و اکنون با قیمت ۴۳۰ دلار معامله می‌شود.

سوال اصلی ما در این قسمت این است که قیمت BNB در سال ۲۰۲۲ چگونه پیش خواهد رفت؟ همانطور که ممکن است بدانید ما با استفاده از تحلیل تکنیکال دست به پیش بینی قیمت ارز BNB در سال ۲۰۲۲ و یا سایر ارزهای دیگر می‌زنیم. این تحلیلات با استفاده از اطلاعات روز و فرمولاسیون ریاضیات به دست آمده است.

اگر به مباحث و مطالب ارز دیجیتال علاقه دارید و یا در این صنعت فعالیت می‌کنید، پیشنهاد می‌کنیم به مطالب آینده و پیش بینی قیمت کوتی (COTI)، آینده و پیش بینی قیمت ارز دیجیتال گالا (Gala) و آینده و پیش بینی قیمت کین (Kin) سری بزنید. در ادامه با پیش بینی قیمت ارز Binance Coin در سال ۲۰۲۲، همراه ما باشید.

آینده بایننس کوین ۲۰۲۲

بایننس کوین در سال 2022
بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ / آینده بایننس کوین ۲۰۲۲ / بایننس کوین در سال ۲۰۲۲

برخی از کارشناسان انتظار دارند قیمت BNB در سه ماهه اول سال ۲۰۲۲ بین ۴۱۱ تا ۶۱۴ دلار باشد. میانگین قیمت پیش بینی شده ۴۸۸.۳۳۱ دلار در فوریه و ۴۹۱.۸۱۸ دلار در ماه مارس است. ما در این قسمت یک پیش بینی کلی درباره قیمت این ارز برای کل سال ۲۰۲۲ خواهیم داشت.

طبق پیش‌بینی‌ها، BNB می‌تواند در سه ماهه دوم معاملات را با قیمت ۴۲۱.۱۱۴ دلار آغاز کند. میانگین قیمت پیش بینی شده در آوریل ۴۹۵.۴۲۸ دلار و در ماه می ۴۹۸.۶۷۳ دلار است. در ماه ژوئن، میانگین قیمت در نهایت به مرز ۵۰۰ دلار خواهد رسید و در قیمت ۵۰۱.۷۵۷ دلار معامله می‌شود. الگوریتم پیش بینی‌ها نشان می‌دهد که قیمت BNB می‌تواند در ماه ژوئن به بالای ۶۲۷.۱۹۷ دلار برسد.

پس از آن کارشناسان قیمت بایننس کوین را بین ۴۲۸.۸۰۲ دلار تا ۶۳۶.۵۱۲ دلار بین ماه‌های جولای و سپتامبر پیش بینی می‌کنند. میانگین قیمت پیش بینی شده برای ماه جولای ۵۰۴.۴۷۳ دلار است. انتظار می‌رود میانگین قیمت به ۵۰۶.۹۹۲ دلار در ماه آگوست و یا حتی ۵۰۹.۲۱ دلار افزایش یابد.

همچنین پیش بینی می‌شود که قیمت BNB در ماه اکتبر بین حداقل ۴۳۴.۴۰۲ دلار و حداکثر ۵۱۱.۰۶۱ دلار معامله شود. قیمت می‌تواند در ماه نوامبر به ۶۴۰.۸۲ دلار افزایش یابد. در ماه دسامبر، انتظار می‌رود که قیمت به طور متوسط ​​​​۵۱۳.۸۸۶ دلار باشد و بین ۴۳۶.۸۰۳ دلار و ۶۴۲.۳۵۷ دلار معامله شود. در ادامه با پیش بینی قیمت ارز BNB در سال ۲۰۲۲ همراه ما باشید.

پیش بینی قیمت ارز BNB در سال ۲۰۲۲

بایننس کوین در سال 2022
بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ / آینده بایننس کوین ۲۰۲۲ / بایننس کوین در سال ۲۰۲۲

همانطور که پیشتر اشاره کردیم بایننس کوین در حال حاضر به صورت جداگانه در پلتفرم صرافی بایننس فهرست شده و با نماد BNB نشان داده می‌شود. این ارز در سال ۲۰۱۷ تاسیس شده و توسط الگوریتم علمی و فناوری قوی به نام بلاک چین BNB بر روی اتریوم اجرا شده اما در حال حاضر این ارز به بلاک چین خود منتقل شده است اما هنوز می‌توان گفت بر روی ERC20 اتریوم اجرا می‌شود.

کل اکوسیستم آن به گونه ای طراحی شده که می‌تواند از ابزارهای مختلف مانند کارمزد معاملات، کارمزد، کارمزد لیست و غیره پشتیبانی کند. همچنین والت‌های مختلف مانند Trust Wallet، Binance Research و موارد دیگر این ارز را پشتیبانی می‌کنند. معرفی زنجیره هوشمند بایننس تأثیر مثبتی بر پیش بینی بایننس کوین داشته است. بایننس BNB همچنین به عنوان یک توکن ابزاری نیزعمل می‌کند و برای پرداخت هزینه تراکنش‌ها استفاده می‌شود.

امروزه صرافی بایننس رقابت مستقیمی با بسیاری از صرافی‌های رمزنگاری دیگر دارد. جدا از میزبانی کوین اصلی خود، زنجیره بایننس همان زنجیره هوشمند بایننس (BSC)، آکادمی بایننس، کیف پول تراست، تحقیقات بایننس و بسیاری موارد دیگر را ارائه می‌دهد.

از آنجایی که بایننس کوین بر روی بلاک چین اتریوم کار می‌کرد ، جای تعجبی ندارد که از پایداری نسبتا زیادی برخوردار باشد. نکته قابل توجه این است که بایننس شبکه اصلی زنجیره ای بایننس را در آوریل ۲۰۱۹ با بایننس DEX به عنوان سرویس اصلی راه اندازی کرده است.

بایننس کوین در سال 2022
بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ / آینده بایننس کوین ۲۰۲۲ / بایننس کوین در سال ۲۰۲۲

ارزش بایننس کوین در چند ماه گذشته سه برابر شده و به عنوان داغ ترین ارز دیجیتال شناخته می‌شود. مردم، در واقع سرمایه گذاران امید زیادی به آینده بایننس دارند. اگرچه که قیمت بایننس کوین به تازگی با افت شدیدی رو به رو شده است اما باید این مسئله را بدانید که نوسانی بودن ارزهای دیجیتال بخشی از ماهیت آن‌ها است.

در این قسمت قصد داریم به طور کلی یک نظری درمورد پیش بینی قیمت این ارز را ارائه دهیم. باید بدانید که سقوط اخیر کلی قیمت در بازار بر عملکرد بایننس کوین نیز تأثیر می گذارد. با این حال، اخبار آتی در مورد اتحاد و مشارکت بایننس و قدم‌های بزرگ آن در آینده نزدیک شتاب بیشتری خواهد گرفت.

بر اساس اعلامیه‌های اخیر در مورد راه‌اندازی توکن‌ها، راه‌اندازی محبوب‌ترین بازارهای NFT مدیریت‌شده در جهان و بسیاری موارد دیگر، اکوسیستم کلی بایننس رشد فوق‌العاده‌ای را از خود نشان داده است. امسال، BNB اکوسیستم NFT خود را با ادغام با همکاری‌های به نوبه خود ضروری تقویت می‌کند و از کاربران بیشتری برای ورود به متاورس که بسیار در حال گسترش است، استقبال خواهد کرد.

تغییرات ذکر شده ممکن است منجر به این شود که قیمت بایننس تا پایان سال به ۵۰۰ دلار برسد. سرمایه گذاران همچنین ممکن است از تخفیف در معاملات خود با استفاده از Binance برای پرداخت هزینه‌های مبادله بهره مند شوند.

طبق تحلیل فنی ما برای سطح مقاومت و سطح حمایت، مقادیر اولین سطح مقاومت (R1)، سطح حمایت (S1) به ترتیب ۳۹۵.۹۶ و ۳۶۴.۵۴ هستند. پیش‌بینی‌های انجام شده از بایننس کوین یک دوره صعودی بلندمدت را احتمال می‌دهد و نشان دهنده این است که توکن بایننس احتمالاً گزینه سرمایه‌گذاری سودآوری به حساب رود.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین در ۵ سال آینده

بایننس کوین در سال 2022
بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ / پیش بینی قیمت ارز BNB در سال ۲۰۲۲ / بایننس کوین در سال ۲۰۲۲

پیش بینی رفتار بازار و قیمت یک ارز اصلا کاره ساده‌ای نیست چرا که نوسانات بازار ارزهای دیجیتالی بسیار شدید و بالا است بنابراین تحلیل گران هیچ جوره نمی‌توانند به طور کامل رفتار و روند یک ارز را به خصوص در بلند مدت پیش بینی کنند. با این حال در برخی از مواقع پیش بینی‌های این کارشناسان درست بوده است.

به طور کلی بایننس کوین در حال حاضر وضعیت خوبی دارد اگر هم میبینید قیمت این ارز افت کرده به دلیل نوسانات بازارای است و این موضوع بر روی همه ارزهای دیجیتالی تاثیر خودش را گذاشته است. با توجه تحلیل تکنیکالی که در قسمت بالا انجام دادیم و رفتارهای این ارز را برسی کردیم احتمال اینکه پیشرفت خوبی را در سال‌های آینده از این ارز مشاهده کنیم زیاد است.

پیش بینی قیمت ارز دیجیتال بایننس کوین در سال ۲۰۲۲

بایننس کوین در سال 2022
پیش بینی BNB 2022 / پیش بینی قیمت ارز BNB در سال ۲۰۲۲

افراد زیادی با توجه به درک و علم خود حدس‌هایی در ارتباط با قیمت این ارز در سال‌های آینده می‌زنند. طبق پیش بینی کوتاه مدت قیمت BNB توسط برخی از کارشناسان، قیمت بایننس کوین می‌تواند تا پایان سال آینده به ۱۰۰۰ دلار برسد. قیمت بالای مورد انتظار ۱۰۱۰ دلار و قیمت پایین آن حدود ۸۷۰ دلار است.

از طرفی برخی از دیگر تحلیل گران بدین صورت قیمت این ارز را در سال ۲۰۲۲ پیش بینی کرده‌اند که اگر روند صعودی ادامه یابد، بایننس کوین تا پایان سال ۲۰۲۲ به ۸۰۰ دلار خواهد رسید. بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ رشد خوبی خواهد داشت.

آینده ارز Binance Coin در سال ۲۰۲۳، ۲۰۲۴ و ۲۰۲۵

در واقع می‌توان گفت آینده BNB به رشد پلتفرم صرافی بایننس بستگی دارد. طبق سناریوی فعلی، آینده بایننس کوین روشن به نظر می‌رسد به طوری که می‌تواند قیمت‌ها را به بالاترین حد ممکن برساند.

از این رو، طبق پیش بینی قیمت BNB توسط تحلیل گران، قیمت BNB ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۳ از ۱۲۰۰ دلار عبور کند. اگر توکن BNB بتواند حرکت مثبت را ادامه دهد، قیمت ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۴ به حدود ۱۷۰۰ دلار نیز برسد.

پیش‌بینی قیمت بایننس کوین (BNB) برای پنج سال آینده نشان می‌دهد که قیمت توکن BNB ممکن است رشد عظیمی را ثبت کند. اگر شروع به تجزیه و تحلیل کنیم و بخواهیم بپرسیم کوین بایننس در سال ۲۰۲۵ چه ارزشی خواهد داشت؟ در جواب می‌توانیم بگوییم که تا پایان سال ۲۰۲۵، قیمت بایننس کوین حدود ۱۸۵۰ دلار پیش بینی می‌شود.

بایننس کوین در سال 2022
آینده بایننس کوین ۲۰۲۲ / پیش بینی BNB 2022

بایننس کوین در جولای ۲۰۱۷ راه اندازی شد که بزرگترین صرافی ارز دیجیتال در سراسر جهان بر اساس حجم معاملات روزانه است. هدف بایننس این است که در صرافی جهانی ارزهای دیجیتال، پیشرو باشد. نام بایننس مخفف یک پارادایم جدید در امور مالی جهانی، باینری فاینانس است.

بایننس جدا از اینکه بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال در سراسر جهان است، مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و کاربردها را به کاربران خود ارائه می‌دهد. شبکه بایننس متشکل از زنجیره بایننس، زنجیره هوشمند بایننس، آکادمی بایننس، تراست والت و پروژه‌های تحقیقاتی است که همگی زیر نظر فناوری بلاک چین برای ایجاد منابع مالی در عصر جدید فعالیت می‌کنند.

داشتن بایننس کوین برای بسیاری از پروژه‌های فرعی در پلتفرم بایننس حیاتی و واجب است. بایننس کوین (BNB) ارز دیجیتال اصلی صرافی بایننس است و چندین کاربرد در اکوسیستم بایننس دارد که به طور کامل در این قسمت برای شما گرد آوری شده است.

  • کاربران صرافی می‌توانند از BNB برای پرداخت کمیسیون معاملات، با تخفیف استفاده کنند.
  • از ارز بایننس برای فروش توکن‌ها در طول پیشنهادات ارز اولیه استفاده می‌شود.
  • معامله گران می‌توانند BNB را با بسیاری از ارزهای دیجیتال دیگر معامله کنند. انواع زیادی از جفت‌های معاملاتی برای این ارز موجود است.

حالا که به طور کامل درباره تاریخچه، ماهیت و کاربردهای ارز دیجیتال بایننس می‌دانیم بهتر است از خود بپرسیم که آیا سرمایه گذاری در این ارز می‌تواند برای ما سودآور باشد؟

آیا در ارز دیجیتال بایننس کوین می‌توان سرمایه گذاری کرد؟

بایننس کوین در سال 2022
بایننس کوین در سال ۲۰۲۲ / پیش بینی BNB 2022

به طور کی می‌توان گفت اتفاقات خوبی برای این ارز در حال رخ دادن است. هر تغییر کوچکی می‌تواند در قیمت یک ارز تاثیر مستقیم بگذارد. گفته شده تغییرات مثبتی قرار است برای این ارز اتفاق بیافتد بنابراین آینده امیدوار کننده‌ای در انتظر بایننس کوین است.

همانطور که می‌دانید ممکن است تمامی این پیش بینی‌ها به سادگی غلط از آب دربیایند زیرا بازار ارزهای دیجیتالی نوسانی بوده و نیازمند تحلیلات بسیار دقیق و هوشمندانه است اما به هر حال آینده این ارز دیجیتال روشن به نظر می‌رسد.

سخن نهایی

باید منتظر بود و دید که آیا بایننس کوین همچنان بر صنعت فعلی مبادلات ارزهای دیجیتال سلطه خواهد داشت یا خیر. اعتبار اصلی که باعث می شود این توکن به شهرت برسد، مدل IEO و پروژه‌های اخیر آن است که عبارتند از: BitTorrent، Fetch.AI Celer، MATIC، Harmony، Elrond، WINk، Perlin، Band، Kava، و Troy.

در مقایسه با کد قرارداد هوشمند، Launchpad به Binance Chain امکان ارائه یک پایه ساده و بی عیب و نقص را می دهد. در واقع، این موضوع نقش مهمی را در افزایش قیمت یک ارز دارد.

به هر حال می‌توانیم نتیجه گیری کنیم که بایننس آینده خوبی در سال ۲۰۲۲ و احتمالا در سال‌های بعد پیش رو داشته باشد. با پیشرفت‌های مداوم در اکوسیستم BNB و بازار کلی ارزهای دیجیتال، ممکن است شاهد رسیدن BNB به موفقیت‌ها و پیشرفت‌های جدیدی باشیم.

سوالات متداول

تا به اینجا با پیش بینی کوتاه مدت و بلند مدت ارز بایننس کوین همراه شما بوده‌ایم، در این قسمت قصد داریم به سوالات احتمالی و پر تکرار شما در ارتباط با این ارز دیجیتال بپردازیم. با ما همراه باشید.

بایننس کوین چگونه کار می‌کند؟

بایننس کوین توسط صرافی ارزهای دیجیتال بایننس راه اندازی شده است. در اصل برای پرداخت هزینه‌های معاملات در بورس استفاده می‌شود. BNB را نمی‌توان استخراج کرد اما در عوض، تمام کوین‌ها قبل از عرضه اولیه، با قیمت ۰.۱۰ دلار برای هر BNB برای معامله در دسترس هستند.

از بایننس کوین چه استفاده‌هایی می‌شود؟

BNB طراحی شده است تا به عنوان پایه اصلی صرافی ارزهای دیجیتال Binance عمل کند. از این ارز برای پرداخت کالاها و خدمات، تسویه کارمزد تراکنش در زنجیره هوشمند بایننس و شرکت در فروش توکن انحصاری استفاده می‌شود.

از کجا می‌توانیم بایننس کوین بگیریم؟

BNB در Currency.com در دسترس است. همیشه به یاد داشته باشید که قبل از سرمایه گذاری تحقیقات خود را به طور کامل انجام دهید و عاقلانه تصمیم گیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *