۱۹ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
نظرسنجی بلومبرگ
ارز دیجیتال

سرمایه گذاران بیت‌کوین ۱۰هزار دلاری را محتمل‌تر از ۳۰ هزار دلاری می دانند

نتیجه نظرسنجی انجام شده توسط بلومبرگ نشان می‌دهد که سرمایه گذاران بیت‌کوین ۱۰هزار دلاری را محتمل‌تر از ۳۰ هزار دلاری می دانند و انتظار دارند قیمت بیت کوین کماکان در سیر نزولی قرار داشته باشد و به محدوده ۱۰ هزار دلاری برسد.

سرمایه‌گذاران می‌گویند احتمال آنکه بیت کوین در محدوده قیمت ۱۰ هزار دلار معامله شود بیشتر از احتمال معامله آن در محدوده ۳۰‌ هزار دلار است و انتظار دارند قیمت بیت کوین کماکان ریزش‌های بیشتری را تجربه کند.

نتیجه نظر سنجی بلومبرگ

آینده قیمت بیت کوین

 

در حال حاضر با توجه به نواسانات و ریزش های اخیر بیت کوین آینده ی قیمتی این ارز و سایر رمزارزها این روزها مورد توجه بسیاری قرار دارد. بلومبرگ نظرسنجی را  برای بررسی نگاه سرمایه‌گذاران  در پیش بینی برگزار کرده که نتایج آن جالب بوده است.

حدود ۱۰۰۰ سرمایه‌گذار در این نظرسنجی شرکت کردند که از شرکت‌کنندگان پرسیده‌ شد که قیمت ببیت کوین در کدام سطح معامله خواهد شد؟ ۱۰ هزار دلار یا ۳۰ هزار دلار

طبق نمدار بالا اکثر پاسخ‌ها نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران انتظار دارند قیمت بیت کوین به ۱۰ هزار دلار کاهش پیدا کند. از سوی دیگر، ۲۸ درصد از پاسخ‌دهندگان اعلام کرده‌اند که بازار این رمزارز آینده خوبی دارد.

بر اساس نتایج منتشر شده، ۶۰ درصد از شرکت‌کنندگان می‌گویند بیت کوین ابتدا به سطح ۱۰ هزار دلار کاهش قیمت پیدا می‌کند. اما ۴۰ درصد آنها نظر دیگری دارند.

در نتیجه و با استناد به نتایج این نظرسنجی می‌توان گفت که اکثر سرمایه‌گذاران پیش بینی می کنند که قیمت بیت کوین در حال کاهش است و دوباره رند نزولی از سر گرفته خواهد شد.

از شرکت‌کنندگان در این نظر سنجی بلومبرگ درباره NFT ها نیز سوال شد، تنها ۹ درصد از پاسخ‌دهندگان اعلام کردند که NFT‌ها فرصت خوبی برای سرمایه‌گذاری هستند.

حال باید دید در شرایط موجود آیا واقعا بازار به سمت بیت کوین ۱۰‌هزار دلاری می‌رود یا ورق برمی‌گردد و به سمت بیت کوین ۳۰ هزار دلاری پیش می رویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *