۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
تحلیل نمودار رنگین کمانی بیت کوین
ارز دیجیتال

تحلیل نمودار رنگین کمانی بیت کوین رسیدن به سطح ۶۲۰ هزار دلاری را محتمل می داند

کارشناسان با تحلیل نمودار رنگین کمانی بیت کوین اعلام کردند به احتمال زیاد قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۴ به ۶۲۰ هزار دلار می‌رسد. در حال حاضر قیمت بیت کوین در محدوده ۲۰ هزار دلاری در حال نوسان است.

با توجه به زمان طولانی که بیت کوین در این محدوده نوسان کرده است میتوان گفت در بحبوحه زمستان کریپتویی به ثبات رسیده باشد. تحلیلگران و سرمایه گذاران با استفاده از اندیکاتورهای مختلف سعی در پیش بینی قیمت آینده بیت کوین دارند.

تحلیل های مختلفی از کارشناسان فعال در حوزه ارز دیجیتال برای بیت کوین منتشر شد. تحلیل هایی که نشان از چهش های صعودی برای ارز پرچم دار بازار می دهد. در این مطلب از گجت مدیا ما نمودار رنگین کمانی را بررسی می کنیم.

تحلیل نمودار رنگین کمانی بیت کوین

یکی از ابزارهای کاربردی برای تعیین قیمت احتمالی بیت کوین، نمودار رنگین کمانی BTC است. این نمودار نشان می‌دهد که چگونه قیمت بزرگترین ارز دیجیتال بازار در گذشته دیدگاهی احتمالی از عملکرد بالقوه BTC در آینده ارائه می‌دهد.

بر اساس این نمودار در صورت حفظ الگوی قبلی، قیمت بیت کوین  تا ۹ اکتبر ۲۰۲۴ به بیش از ۶۲۰ هزار دلار خواهد رسید. نمودار قیمت بیت کوین نشان می دهد زمستان کریپتویی رو به اتمام است.

قیمت فعلی بیت کوین در نمودار رنگین کمانی در محدوده “فروش آتشین” (رنگ آبی) قرار دارد. با رسیدن قیمت بیت کوین به منطقه رنگ قرمز قیمت به ۶۲۰ هزار دلار خواهد رسید.

تحلیل نمودار رنگین کمانی بیت کوین

 

آخرین بار بیت کوین در ماه مارس ۲۰۲۰ به این آبی رنگین کمان رسید. در آن زمان هر واحد بیت کوین با قیمت ۵ هزار دلار معامله می‌شد. بیت کوین با آغاز چرخه صعودی در پایان سال ۲۰۲۱ به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی ۶۹ هزار دلار رسید. نمودار رنگین کمانی BTC نشان می‌دهد که چرخه صعودی بیت کوین در قیمت ۸۶۱۵۱ دلار شروع می شود.

سوالی که مطرح می شود این است که آیا نمودار رنگین کمانی قابل اتکا است؟ نمودار رنگین کمانی روشی سرگرم کننده برای مشاهده عملکرد بالقوه و آتی بیت کوین است.  فاکتورهای زیادی در نواسانات بازار موثر است پس این مطلب توصیه ای برای سرمایه گذاری نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *