۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
شارژر ۲۱۰ واتی ردمی نوت ۱۲
تکنولوژی موبایل

تست شارژر ۲۱۰ واتی ردمی نوت ۱۲ ؛ از ادعا تا واقعیت!

مهم ترین‌ ویژگی‌ سری گوشی های ردمی نوت ۱۲ سرعت شارژ باور نکردنی‌ آن است. تست شارژر ۲۱۰ واتی ردمی نوت ۱۲ ثابت می‌کند این ادعا چقدر واقعی است.

گوشی های سری ردمی نوت ۱۲شرکت شیائومی این روز‌ها توجه بسیاری را به خود جلب کرده‌ است. این سری شامل گوشی های ردمی نوت ۱۲، نوت ۱۲ پرو، پرو پلاس و نسخه مخصوص دیسکاوری ادیشن می‌شود. ویژگی خاص ردمی نوت ۱۲ دیسکاوری ادیشن شارژ فوق سریع ۲۱۰ واتی آن است.

به ادعای شرکت شیائومی، این شارژر می‌تواند در تنها ۹ دقیقه باتری ۴۳۰۰ میلی آمپر ساعتی‌ اش را از صفر تا صد درصد شارژ کند. در واقعیت نتایج تست شارژ ردمی نوت ۱۲ دیسکاوری ادیشن شیائومی نشان می‌دهد این زمان ادعایی بیش نیست.

 

اطلاعاتی که از نتیجه تست شارژ نسخه دیسکاوری ادیشن شیائومی نوت ۱۲ منتشر شد نشان می‌دهد قدرت شارژ این گوشی، حداکثر به ۱۸۴.۸۵ وات می‌رسد. گوشی جدید شیائومی تنها سه دقیقه با این سرعت شارژ می‌شود.  اما قدرت شارژ این گوشی به طور معمول بیش از ۱۲۰ وات است که همچنان عدد بالایی است.

نتایج تست های انجام شده با شارژر ۲۱۰ واتی ردمی نوت ۱۲

شارژر ۲۱۰ واتی ردمی نوت ۱۲

تست شارژ ردمی نوت ۱۲ دیسکاوری ادیشن توسط Charger Labs انجام شد. نتایج بدست آمده نشان داد این گوشی در ۱۰ دقیقه و ۱۰ ثانیه از صفر تا صد درصد شارژ می‌شود. ادعای شارژ ۹ دقیقه‌ای گوشی جدید ردمی درست از آب در نیامد. اینچنین سرعت شارژی دست‌ آوردی فوق‌ العاده مهم برای یک گوشی تجاری است.

شیائومی در کنار سیستم شارژ این گوشی، به قدرت آن در زمینه کنترل حرارت هم توجه ویژه ای داشت. این گوشی در زمان فست شارژ، به دمای حداکثری ۴۳ درجه سانتی گراد می‌رسد که حتی از یک شارژ ۶۰ واتی نیز کمتر است. این گوشی برای کنترل حرارت از سیستم خنک‌کننده VC استفاده می کند. حال باید دید شارژ ۱۸۰ واتی در بلند مدت به گوشی آسیب می زند؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *