۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
صرافی ارز دیجیتال تلگرام
ارز دیجیتال

توسعه ربات WalletBot برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال تلگرام!

توسعه دهندگان WalletBot اقدام به راه اندازی صرافی ارز دیجیتال تلگرام در قالب یک ربات نمودند. کاربران با استفاده از این ربات، قادر به خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند. ربات WalletBot امکان خرید ارزهای دیجیتال با کارت بانکی و  تبادل و انتقال ارز دیجیتال را میسر می‌کند.

ربات صرافی ارز دیجیتال تلگرام

Wallet Bot در ماه آپریل به طور رسمی راه اندازی شد. کاربران تلگرام با استفاده Wallet Bot می توانند اقدام به خریداری توکن TON نموده و آن را در پیام‌ های تلگرامی برای یکدیگر ارسال نمایند.

سرویس‌ صرافی ارز دیجیتال تلگرام تحت عنوان معاملات P2P ناشناس ارائه می‌شود. برای کابرانی که مایل به فروش ارزهای دیجیتال در ربات Wallet هستند، باید معادل ۰.۹ درصد کمیسیون پرداخت کنند. کاربران جهت واریز، مبادله یا خرید ارز دیجیتال مورد نظر باید شماره تلفن همراه خود را با ربات به اشتراک بگذارند.

بروزرسانی جدید ربات WalletBot امکان فروش ارزهای رمزنگاری شده را در تلگرام میسر می کند. در صورت عدم توافق بین فروشنده و خریدار، سرویس‌ صرافی ارز دیجیتال تلگرام روند حل اختلاف را انجام می‌دهد.

صرافی ارز دیجیتال تلگرام

ارزهای پشتیبانی شده توسط WalletBot

کاربران WalletBot می توانند از ارزهای BYN، UAH، EUR، USD و KZT اقدام به خریداری کریپتوکارنسی ها نمایند.

کاربران صرافی ارز دیجیتال تلگرام جهت فروش توکن های خود می‌بایست اعلامیه هایی را در برنامه ارسال کنند. خریداران آگهی مورد نظر خود را در لیست اعلامیه ها جستجو و انتخاب می‌کنند.

خریداران در تلگرام به تون کوین (TON) و بیت کوین (BTC) دسترسی دارند اما فقط TON قابلیت انتقال از طریق چت را دارد.

ربات WalletBot مختص کاربران عادی طراحی شده است و کاربران به دانش خاص بلاک چینی احتیاج نخواهند داشت.

بلاک چین TON

کاربران تلگرام می توانند ارز دیجیتال مورد نظر خود را با یک نام مستعار کوتاه و بدون آدرس کیف پول بلند برای دوستانشان ارسال کنند. در WalletBot امکان پرداخت هزینه اشتراک کانال تلگرام مورد علاقه کاربران و همچنین بسیاری از خدمات دیگر وجود دارد.

بلاک چین TON در ابتدا توسط برادران دوروف، بنیان‌گذاران پیام رسان تلگرام تأسیس شد.  بنیاد TON که توسط آناتولی ماکوسف (Anatoliy Makosov) و کریل املیاننکو (Kirill Emelyanenko) تأسیس شد یک جامعه غیر متمرکز است. هداف اصلی TON ادغام فناوری بلاک چین با اینترنت سنتی است. TON برای پیشبرد این مفهوم اقدام به ایجاد اکوسیستمب اختصاصی از DNSها، سایت ها و پراکسی‌ها نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *