۰۹ بهمن ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
نتایج تست دوربین شیائومی 12S اولترا در DxOMark
موبایل

دوربین شیائومی ۱۲S اولترا بالاتر از آیفون ۱۳ پرو مکس در DxOMark

در جدیدترین رده بندی  وب سایت DxOMark که تخصص اصلی آن بررسی دوربین اسمارت فون ها است، امتیاز شیائومی ۱۲S اولترا در DxOMark بالاتر از آیفون ۱۳ پرو مکس است.

شیائومی جدیدترین گوشی پرچمدار خود یعنی شیائومی ۱۲ اس اولترا را در ماه جولای، به طور انحصاری در بازار چین عرضه کرد. عملکرد دوربین این گوشی مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

اکنون وبسایت DxoMark چند ماه بعد از عرضه این گوشی نتایج تست تخصصی این پرچمدار شیائومی را منتشر کرد. اکنون نتایج تست دوربین DxOMark شیائومی ۱۲S اولترا را بررسی می‌کنیم.

نتایج تست دوربین شیائومی ۱۲S اولترا در DxOMark

شیائومی ۱۲ اس اولترا در رتبه بندی جهانی دگزو مارک برای دوربین گوشی های هوشمند، جایگاه پنجم را به خود اختصاص داد. این گوشی در این تست با امتیاز ۱۳۸ بالاتر از آیفون ۱۳ پرو و آیفون ۱۳ پرو مکس اپل با امتیاز ۱۳۷ قرار گرفت.

امتیاز dxomark شیائومی 12s الترا

گوشی Xiaomi 12s Ultra به دلیل کیفیت تصویر عالی در اکثر موارد استفاده و تطبیق‌پذیری آن برای انتخاب کاربران مورد تحسین قرار گرفته است. تصویربرداری در نور کم دوربین اصلی ۵۰.۳ مگاپیکسلی نیز یک نقطه قوت برای این گوشی محسوب می‌شود، چرا که دوربین آن محدوده دینامیکی گسترده‌ای را در حالت شب ارائه می‌دهد.

دوربین‌های فوق عریض و تله فوتو پریسکوپی نیز عکس‌های عالی را در تمام فواصل، به ویژه در فواصل دور ثبت می‌کنند. این دوربین در حالت فیلمبرداری نیز عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد. محدوده دینامیکی گسترده، رندر طبیعی بافت‌ها و نوردهی خوب در ویدیوهای ثبت شده توسط آن قابل مشاهده است.

البته گاهی اوقات دوربین شیائومی ۱۲S اولترا، فاقد یک‌پارچگی است که باعث می‌شود تصاویر ثبت‌شده، با یکدیگر تفاوت داشته باشند. علاوه‌براین، پیش‌نمایش عکس‌های گرفته شده، همیشه با تصویر نهایی مطابقت ندارد.

شکست سنگین آیفون ۱۳ پرو مکس از شیائومی ۱۲S اولترا در تست دوربین DxOMark نشان از عملکرد خوب این گوشی پرچمدار دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *