۰۹ بهمن ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
اینترنت و شبکه موبایل نرم افزار و اپلیکیشن

ساخت اپل آیدی با نرم افزار اپل موزیک نسخه اندروید

در این مطلب از گجت مدیا به روش ساخت اپل آیدی با اپل موزیک اندروید می پردازیم. در این روش نیازی به وارد کردن شماره تلفن نیست. اگر قصد دارید بدون شماره موبایل برای ساخت اپل آیدی اقدام کنید و به رایانه هم دسترسی ندارید استفاده از اپلیکیشن Apple موزیک بهترین گزینه است.

ساخت اپل آیدی با اپل موزیک اندروید

پس از نصب اپل موزیک از گوگل پلی اولین صفحه در این اپلیکیشن صفحه ی مربوط به شرایط و ضوابط عضویت در این برنامه است. برای ادامه کار باید گزینه Agree را انتخاب کنید و این مقررات را بپذیرید. در صفحه جدید باز شده روی عبارت Continue ضربه بزنید تا به ادامه کار بپردازیم.

در مرحله بعدی با صفحح قرمز رنگ با لوگوی اپل موزیک در وسط آن روبرو می شوید. کمی صبر کنید، پنجره جدیدی به نام Diagnostics پیش روی شما باز می شود. روی گزینه Send to Apple کلیک کنید و رضایت خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتان با Apple اعلام کنید.

حالا به طور خودکار به تب Browse صفحه اصلی Apple موزیک می‌روید. روی علامت سه‌نقطه «…» در بالای صفحه سمت راست ضربه بزنید.  گزینه Settings را انتخاب کنید.

ساخت اپل آیدی با اپل موزیک اندروید

اکنون شما به صفحه تنظیمات برنامه اپل موزیک هدایت خواهید شد. برای ساختن اپل آیدی بالای صفحه را نگاه کنید و اولین گزینه یعنی Sign-in را انتخاب کنید.

 

ساخت اپل آیدی با اپل موزیک اندروید

ساخت اپل آیدی

حالا برای ساخت اپل آیدی صفحه جدیدی به نام Sign in with your Apple ID گزینه  Create an Apple ID را انتخاب کنید. اطلاعاتی را که از این صفحه از شما خواسته شد را در جاهای خالی مربوط به آن وارد کنید.

در اولین کادر باید ایمیتان را وارد کنید این  ایمیل به عنوان شناسه کاربری‌ در سیستم اپل باقی می ماند. پس حتما یک ایمیل مطمئن انتخاب کنید.

در قسمت Password یک رمز عبور مطمئن انتخاب کنید. رمز عبور انتخابی شما باید حداقل ۸ کاراکتر شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک داشته باشد. این پسورد همان پسورد اپل آیدی شما است و باید به خاطر بسپارید.

در قسمت First name و Surname و Date of Birth به ترتیب نام کوچک و نام خانوادگی و تاریخ تولدتان را وارد کنید. در قسمت Country / Region  باید نام کشور مورد نظرتان را بنویسید. کشور ایران در بین گزینه ها وجود ندارد و معمولا نام کشور مرتبط با ابزار تغییر IP کاربر به عنوان نام کشور ثبت می‌شود. در انتها تیک گزینه شرایط و ضوابط استفاده (Agree to Terms and Conditions) را هم بزنید.

فرآیند احراز هویت

بعد از پذیرفتن شرایط و ضوابط یک ایمیل حاوی کد احراز هویت برای شما ارسال می‌شود.

وارد ایمیل خود تا یک ایمیل با عنوان Verify your Apple ID email address شمل یک کد ۶ رقمی را مشاهده کنید. کد دریافتی را در کادر Code نرم افزار وارد کنید و روی کلمه Continue در پایین صفحه بزنید.

به این ترتیب، فرایند ساخت اکانت اپل آیدی به پایان رسید. ایمیل و رمز عبوری که انتخاب کردید، همان اپل آیدی برای ورود به دستگاه های اپل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *