۰۹ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
ضرر سرمایه گذاران بیت کوین
Uncategorized

سرمایه‌گذاران در بیت کوین ۷.۳ میلیارد دلار سرمایه را در سه روز از دست دادند!

سرمایه‌گذارانی که به امید بالا رفتن قیمت بیت کوین طی ماه‌های گذشته سرمایه خود را وارد بازار کرده بودند، حالا بزرگترین ضرر مالی واقعی را در تاریخ بیت کوین به نام خود رقم زده‌اند و ۷.۳ میلیارد دلار سرمایه را در سه روز از دست دادند.

به گزارش Glassnode، حدود ۵۵۵ هزار بیت کوین در بازه قیمت ۱۸ تا ۲۳ هزار دلار در طی سه روز معامله شده است. بسیاری از فروشندگان بیت کوین را بسیار  پایین‌تر از قیمت‌خریداری شده خو معامله کرده و متضرر شده اند.

بدترین وضعیت مربوط به سرمایه‌گذارانی است که به امید بالا رفتن ارزش بیت کوین و سایر رمزارزها وارد بازار شدند و بعضی از آنها حتی رمزارزهایی مربوط به زمانی که قیمت بیت کوین حدود ۴۵ هزار دلار بود، دارند.

با ریزش قیمت بیت کوین به حدود ۱۸ هزار دلار و همچنین سایر رمزارزها این سرمایه‌گذاران در وضعیت ضرر و زیان زیادی قرار دارند.

ضرر مالی تاریخی سرمایه‌گذاران بیت کوین

براساس گزارش Glassnode، رقمی حدود ۷.۳۲۵ میلیارد دلار ضرر و زیان مالی برای سرمایه‌گذارانی که کوین‌های خود را با قیمت‌های بالاتر خریداری و هولد کرده بودند، رقم خورده است.

«مارکوس سوتیریو»، تحلیلگر ارزهای دیجیتال «گلوبال بلاک» می‌گوید ممکن است بیت کوین به نقطه پایانی موقتی نزدیک شود. وی به این موضوع اشاره می‌کند که این ارز دیجیتال از لحاظ  مستندات تاریخی به موقعیتی کف وضعیت درصد PSP حدود ۴۰ تا ۵۰ درصد رسیده است. وی با نگاهی به داده‌ها و مستندات تاریخی بیت کوین می‌گوید ممکن است بیت کوین به پایین‌ترین سطح قیمتی خود نزدیک شود و نمی‌توان به روندی صعودی و پایدار چندان اطمینان داشت.

«یویا هاسگاوا»، تحلیلگر صرافی ارز دیجیتال Bitbank ژاپن نیز با توجه به اینکه PSP بیت کوین کمی بالاتر از ۵۰ درصد است، می‌گوید باید منتظر سقوط بیشتر قیمت بیت کوین بود.

وی اشاره می‌کند که بیت کوین هنوز پتانسیل ریزش بیشتر را دارد و اگر PSP به کمتر از ۵۰ درصد برسد، در نهایت قیمت این رمزارز می‌تواند به پایین‌ترین سطح خود برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *