۰۹ بهمن ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
رویداد رمز ارزی مهم هفته
ارز دیجیتال

سه رویداد رمز ارزی مهم هفته

در این مطلب از گجت مدیا سه رویداد رمز ارزی مهم هفته که می‌توانند اهمیت بالایی داشته باشند را بررسی می کنیم.

این رویدادها ممکن است بزرگترین نوسانات را برای رمز ارزها رقم بزند . از روز سه شنبه (۲۲ شهریور ۱۴۰۱)، سه رویداد مهم رخ خواهند داد که تاثیر مستقیمی بر دارایی‌های دیجیتال دارند.

رویداد مهم اول داده های تورم

با انتشار داده‌های جدید پیرامون تورم، بازار سیگنالی مستقیم در ارتباط با تغییرات آتی در سیاست‌های پولی آمریکا دریافت خواهد کرد که تاثیر شدیدی بر بازار رمز ارزها می‌گذارد.

اگر داده‌های مرتبط با تورم، زیر سطح انتظار بازار باشند، مقامات قانون گذاری مالی از سراسر جهان در اقداماتی که بر دارایی های پر ریسک همچون رمز ارزها تاثیر مستقیم دارد، سخت‌گیری خود را کم خواهند کرد. اگر تورم بالی سطح انتظار باشد و خلاف این سناریو رخ دهد، به احتمال زیاد شاهد یک افت دیگر خواهیم بود.

رویداد مهم دوم مرج اتریوم

مرج اتریوم

مهم ترین اتفاق این هفته مرج اتریوم است که شمارش معکوس آن توسط گوگل آغاز شد . مرج اتریوم، با تغییرایت بنیادی در بزرگترین اکوسیستم بازار رمز ارزها، قطعا بر بازار تاثیر خواهد داشت.  از حالا شاهد حرکات و اتفاقات زیادی در صحنه های مرتبط با بازار رمز ارز هستیم. حرکاتی در پلتفرم های فراهم کننده ی نقدینگی، بازارهای وام دهی و میزان فعالیت در استخرهای استخراج، در حال انجام است.

میزان نوسانات اتریوم تا امروز (۲۱ شهریور ۱۴۰۱) در رنج متوسط قرار دارد و قیمت این کوین، پس از رشد ۲۲ درصدی اخیر، تغییرات ناچیزی را تجربه کرده است.

رویداد مهم سوم افزایش دوباره‌ی نرخ بهره

افزایش نرخ بهره

افزایش دوباره‌ی نرخ بهره نباید برای بازارهای مالی یا رمز ارزها غافلگیر کننده باشد. زیرا اقدامات نهادهای قانون گذاری مالی از سراسر جهان از پیش تاثیر خود بر قیمت را گذاشته است و نباید منجر به افزایش نوسانات شوند.

اعلام سطح غیرمنتظره ای از آمار تورم ها سناریویی است که طی آن شاهد یک رشد ناگهانی در نوسانات خواهیم بود. آمار تورم بالا منجر به افزایش نرخ بهره به میزان ۱ درصد می شود. این میزان ۰.۲۵ درصد بیشتر از سطح مورد انتظار بسیاری از فعالان بازار است، خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *