۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
زمان بندی ارسال پست و ریلز در اینستاگرام
اینترنت و شبکه

متا به زودی قابلیت زمان بندی ارسال پست و ریلز را به اینستاگرام اضافه می کند

شرکت متا در حال کار روی قابلیت جدید زمان بندی ارسال پست و ریلز در اینستاگرام است. به زودی این قابلیت در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

بسیاری از مدیران پیج های اینستاگرام به‌ دنبال روشی برای برنامه‌ریزی و زمان‌ بندی ارسال پست‌ های خود در اینستاگرام هستند. این مدیران تاکنون به ابزارهای شخص ثالث برای زمان‌ بندی ارسال پست‌ و ریلز های خود متکی بودند.

با توجه به اخبار منتشر شده به زودی مشکل زمان‌ بندی ارسال پست و ریلز در اینستاگرام به پایان می رسد.

سخنگوی متا در بیانیه‌ ای اعلام کرد: «ما در حال بررسی روش‌های گوناگون برای افزودن قابلیت زمان بندی ارسال پست و ریلز هستیم.»

زمان بندی ارسال پست و ریلز در اینستاگرام

کاربر توییتر @WFBrother تصویری از نمایش این ویژگی را منتشر کرد. در قابلیت جدید هنگام ایجاد یک پست یا ریلز جدید، کاربر می‌تواند به قسمت تنظیمات پیشرفته مراجعه کرده و سپس کلید «زمان‌بندی این پست» را روشن کند. پس از انجام این مرحله، کاربر قادر خواهد بود زمان و تاریخ انتخابی خود برای ارسال پست یا ریلز را تعیین کند. همچنین، کاربر می‌تواند در صورت پشیمان شدن از انتشار پست یا ریلز، مجدداً آن‌ را زمان‌بندی یا حذف کند.

متا هنوز در مورد زمان در دسترس قرار گرفتن و عمومی شدن این ویژگی مطلبی منتشر نکرده است. محقق برنامه و توسعه دهنده تلفن همراه، «الساندرو پالوزی» برای اولین بار توانست از این قابلیت جدید در ماه ژوئیه استفاده کند. اما اینستاگرام اعلام کرد که این یک طرح اولیه بوده است. (نمونه اولیه‌ای که به طور عمومی در دسترس قرار نگرفت)

از سال ۲۰۲۰، متا قابلیت زمان بندی ارسال پست و ریلز در اینستاگرام را از طریق برنامه Facebook Creator Studio ارائه کرده است. با این حال، ویژگی جدید برنامه ریزی درون برنامه‌ای می‌تواند برای کسانی که به نرم افزار مدیریت رسانه‌های اجتماعی خاصی دسترسی ندارند، مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *