۱۰ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
ساعت خورشیدی گارمین
گجت ها

معرفی دو ساعت هوشمند جدید گارمین با قابلیت شارژ خورشیدی

گارمین از دو ساعت هوشمند جدید Forefunner 255 و Forerunner 955 رونمایی کرده که با قیمت ۳۴۹.۹۹ و ۴۹۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسند. این ساعت‌های هوشمند از GPS چند بانده و قابلیت‌های مسابقه‌ای جدید مانند ویجت مسابقه بهره می‌برند.

همچنین یکی از آن‌ها به عنوان نسخه خورشیدی به فروش می‌رسد.

مشخصات ساعت های هوشمند جدید گارمین

ساعتForerunner 255 وزن کمی دارد و در نسخه‌ ۴۶ میلی‌متری با وزن ۴۹ گرم و ۴۱ میلی‌متری با وزن ۳۲ گرم وارد بازار می‌شود. این محصولات در نسخه Music هم روانه بازار می‌شوند که قادر به ذخیره‌سازی ۵۰۰ آهنگ هستند. قیمت این مدل‌ها ۵۰ دلار بالاتر است.

این مدل تا فشار ۵ اتمسفر در برابر نفوذ آب مقاوم است و تا ۱۴ روز شارژدهی دارد، البته در حالت GPS این شارژدهی به ۳۰ ساعت کاهش می‌یابد. این ساعت هوشمند در کنار یک ویجت مسابقه‌ای جدید، از قابلیت سنجش تغییرات ضربان قلب در هنگام خواب، GPS چند بانده و امکان تغییر میان ورزش‌ها تنها با فشردن یک دکمه بهره می‌برد.

از دیگر ویژگی‌های این ساعت هوشمند می‌توان به تراشه NFC برای پشتیبانی از «گارمین پی»، سنسور اندازه‌گیری ضربان قلب و سنجش اکسیژن خون اشاره کرد. البته همانطور که می‌توان انتظار داشت، این محصول از قابلیت‌های پایه ساعت‌های هوشمند مانند نمایش نوتیفیکیشن هم بهره می‌برد.

ساعت هوشمند گارمین

مدل Forerunner 955 در نسخه ۴۷ میلی‌متری با نمایشگر همیشه روشن لمسی و رنگی و وزن ۵۲ گرم روانه بازار می‌شود. این محصول از ۵ دکمه فیزیکی بهره می‌برد و همچنین مانند مدل ۲۵۵، تا فشار ۵ اتمسفری در برابر نفوذ آب مقاوم است.

این ساعت هوشمند  ۱۵ روز شارژدهی دارد که در حالت GPS به ۴۲ ساعت می‌رسد. این محصول را می‌توانید در نسخه خورشیدی هم خریداری کنید که البته قیمت آن ۵۹۹.۹۹ دلار خواهد بود. این نسخه با یکبار شارژ تا ۲۰ روز شما را همراهی خواهد کرد و در حالت GPS هم ۴۹ ساعت شارژدهی خواهد داشت. سایر ویژگی‌های این محصول مشابه مدل ۲۵۵ است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *