۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
ورود به تلگرام بدون نیاز به شماره تلفن
اینترنت و شبکه

ورود به تلگرام بدون نیاز به شماره تلفن و دریافت کد از طریق پیامک

اگر در دریافت کد تأیید از طریق پیامک برای ورود به حساب تلگرام خود با مشکل مواجهه شده‌ اید از آموزش ورود به تلگرام بدون شماره تلفن در این مطلب کمک بگیرید.

اکثر کاربران ایرانی برای دریافت کد تأیید از طریق پیامک برای ورود به تلگرام دچار مشکل شده‌ اند. تلگرام از سیستم رمز‌عبور یک‌ بار‌مصرف استفاده می‌کند که به‌ شماره‌ تلفن کاربر پیامک می‌شود.

در این مطلب، با روش‌های مختلف ورود به تلگرام بدون شماره تلفن و دریافت کد از طریق پیامک ‌آشنا می شوید.

تلگرام مانند بسیاری از اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان، بر‌پایه‌ ی شماره‌ تلفن است. در این مطلب روش های ورود به تلگرام بدون شماره تلفن آشنا شوید:

ورود به تلگرام بدون نیاز به شماره تلفن

روش اول: ورود به تلگرام با تماس تلفنی

اولویت تلگرام برای ارسال کد ابتدا به دستگاه دیگری است که به حساب تلگرام شما متصل است. اگر منتظر ارسال کد ازطریق پیامک هستید و کدی دریافت نمی‌کنید، ابتدا مطمئن شوید که دستگاه دیگری به حسابتان دسترسی ندارید.

در صورت عدم دسترسی به دستگاه دیگر باید منتظر بمانید تا زمان سه‌ دقیقه‌ ای دریافت پیامک سپری شود. در این صورت، از تلگرام تماسی دریافت می‌ کنید که در آن صدای گویا کد پنج‌ رقمی را برایتان می‌خواند.

توجه: دیافت کد‌ از طریق تماس تلفنی برای حساب هایی که گزینه‌ ی احراز هویت دو عاملی را فعال کرده باشند ارسال می شود.

روش دوم: ورود به تلگرام از طریق ایمیل

تلگرام در جدیدترین بروزرسانی خود از بهبود Login Flow برای افزایش امنیت حساب‌ های کاربران خبر داد.

کاربرانی که ورود و خروج زیادی به حساب خود دارند، می‌توانند کدهای لاگین را از طریق آدرس ایمیل دریافت کنند.

این دسته از کاربران همچنین می توانند از گزینه‌ ی ورود با آی‌ دی اپل یا گوگل استفاده کنند.

البته این گزینه هنوز برای کاربران فعال نشده است و در مرحله‌ ی بتا است. اما تلگرام به‌ زودی به کاربران اجازه خواهد داد تا آدرس ایمیل خود را به حسابشان متصل کنند.

روش سوم: ورود به تلگرام بدون نیاز به شماره تلفن و دریافت کد؛ استفاده از شماره‌ی مجازی

ورود به تلگرام بدون نیاز به شماره تلفن

در حال حاضر تنها راه ایجاد حساب تلگرام استفاده از شماره‌ تلفن است. استفاده از ایمیل برای ورود هنوز فعال نشده است. در ادامه با گجت مدیا همراه باشید.

شماره‌ ی مجازی سرویسی مستقل از خط تلفن است که به مکان ثابتی محدود نیست.  شماره‌ های مجازی شماره‌ هایی هستند که به سیم‌ کارتتان متصل نیستند. از شماره مجازی می‌توان برای دریافت تماس با هر دستگاهی استفاده کرد.

با ساخت شماره‌ ی مجازی به‌ راحتی می‌توان در شبکه های اجتماعی مختلف ثبت‌ نام کرد و از مزایای آن‌ها بهره‌ مند شد. علاوه‌ بر‌این، شماره‌ ی مجازی برای برقراری تماس و ارسال و دریافت پیامک نیز کاربرد دارد. .

تلگرام اکثر شماره‌ های مجازی رایگان که دراختیار تمام کاربران گذاشته می‌شود را مسدود کرده است. شماره‌ های مجازی رایگان اطلاعات شخصی را در اختیار افرادی که از همان شماره‌ ی مجازی استفاده می‌کنند قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *