۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
صعود قیمت بیت کوین
ارز دیجیتال

پیش بینی رشد ۲۴۰ درصدی بیت کوین توسط آرک اینوست

یاسین المانجرا، تحلیلگر شرکت مدیریت سرمایه آرک اینوست، رشد ۲۴۰ درصدی بیت کوین را در صورت تکرار روند قیمتی بازار رمزارزها، پیش بینی کرد.

یاسین المانجرا (Yassine Elmandjra)، تحلیلگر شرکت مدیریت سرمایه Cathie Wood Ark،در یک موضوع توییتری اشاره کرد که بیت کوین، بزرگترین ارز دیجیتال، توانسته میانگین متحرک ۲۰۰ هفته ای را پس بگیرد.

رشد 240 درصدی بیت کوین

این رویداد تنها هفت بار در تاریخ اتفاق افتاده است. بر اساس محاسبات آرک اینوست، بیت کوین پس از هر رویداد به طور متوسط ​​۲۴۰ درصد افزایش می یابد.

پیش بینی رشد ۲۴۰ درصدی بیت کوین

رشد 240 درصدی بیت کوین

قیمت بیت کوین از سال ۲۰۰۹ تاکنون ۷ بار به میانگین ۲۰۰ هفته‌ای رسیده است.  هر بار که بیت کوین به میانگین ۲۰۰ هفته‌ای خود می‌رسد، رشد تقریبی ۲۴۰ درصدی را تجربه خواهد کرد.

Elmandjra میگوید که قیمت ارز دیجیتال بیت کوین اکنون زیر قیمت تمام شده خود قرار دارد.

این همچنین در بدترین روزهای فروش بازار ناشی از بیماری همه گیر در مارس ۲۰۲۰ اتفاق افتاد، پس از اینکه قیمت بیت کوین به طرز بدنامی در عرض ۲۴ ساعت به نصف رسید.

به عقیده یاسین المانجرا ، میل به ریسک پذیری سرمایه‌گذاران هم در بازار سهام آمریکا و هم در بازار کریپتوکارنسی رو به افزایش است.

یاسین المانجرا، همبستگی بالای بازار سهام آمریکا و رمزارزها را نشانه‌ای مثبت برای بیت کوین می‌داند.

المانجرا معتقد است در صورتی که بازار کریپتوکارنسی مسیر نزولی مشابه‌ای با زمستان کریپتویی سال ۲۰۱۸ طی کند، احتمال ریزش بیشتر بیت کوین وجود دارد.

در سال ۲۰۱۸، طلای دیجیتال بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داد. بیت کوین و ارز دیجیتال همچنان تحت کنترل جروم پاول (Jerome Powell)، رئیس فدرال رزرو آمریکا قرار دارد.

عدم قطعیت همچنان باقی است

با این حال، یاسین المانجرا رد نمی کند که اگر این بازار نزولی مسیر زمستان خرس ۲۰۱۸ را تکرار کند، ممکن است بیت کوین در نهایت کاهش یابد. در آن زمان، ارز دیجیتال برتر در عرض یک سال بیش از ۸۰ درصد از ارزش خود را از دست داد.

بیت کوین و ارزهای دیجیتال همچنان در کنترل جروم پاول، رئیس فدرال رزرو آمریکا هستند. یاسین المانجرا معتقد است، عدم قطعیت در مورد سیاست بانک مرکزی هنوز هم اصلی ترین باد مخالف برای قیمت بیت کوین است.

در حال حاضر، بیت کوین با قیمت ۲۳۱۶۶ دلار در حال نوسان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *