۱۷ آذر ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
پیش بینی نتایج جام جهانی ۲۰۲۲
هوش مصنوعی

پیش بینی قهرمانی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر توسط یک ابرکامپیوتر

ابرکامپیوتر BCA با تحلیل آمار و ارقام به پیش بینی نتایج جام جهانی ۲۰۲۲ قطر پرداخته است. BCA سرنوشت تلخی برای کریستیانو رونالدو و تیم ملی پرتغال در فینال این تورنمنت پیش بینی کرده است. بر اساس تحقیقات BCA Research، مشخص شد که تیم ملی آرژانتین قهرمان جام جهانی قطر خواهد بود. این ابرکامپیوتر پیش بینی کرد تیم ملی پرتغال و کریستیانو رونالدو در فینال مغلوب آرژانتین و لیونل مسی خواهد شد. پرتغال تاکنون هرگز نتوانسته به فینال جام جهانی برسد. آمار EA Sports FIFA و نمونه ای از مسابقات واقعی در چهار دوره قبلی جام جهانی نشان می دهند که تیم فرناندو سانتوس به فینال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد رسید.

پیش بینی نتایج جام جهانی ۲۰۲۲

سرنوشت ایران در پیش بینی نتایج جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

در مورد گروه ایران نیز این ابر کامپیوتر پیش بینی کرده است. پیش بینی شد که تیم گرت ساوتگیت در اولین مسابقه خود برابر تیم ملی ایران ۸۴ درصد شانس برد دارد. بر اساس داده های BCA، انگلیس با تکرار عملکرد دوره قبلی، به نیمه نهایی جام جهانی قطر می رسد. انگلیس با شکست در مقابل پرتغال از رسیدن به فینال ناکام مانده و به دیدار رده بندی خواهد رفت. بر اساس پیش بینی این ابرکامپیوتر، تیم انگلیس در گروهی که با تیم های ایران، ولز و آمریکا دارد به عنوان صدرنشین به دور بعدی صعود خواهد کرد.

تیم انگلیس در مسابقه دوم تنها ۵۴ درصد شانس برای بردن تیم ملی آمریکا دارد. شانس برد انگلیس در برابر تیم ملی ولز نیز ۷۷ درصد برآورد شده است. بدین ترتیب تیم ملی انگلیس به عنوان سرگروه با سه برد به دور بعدی صعود خواهد کرد. تیم ملی انگلیس در دور دوم به ترتیب تیم های سنگال و مکزیک را شکست می دهد و به یک چهارم نهایی راه می یابد. پیش بینی شد تیم فرانسه نیز در گروه خودم دوم می شود و در دور دوم با شکست برابر آرژانتین حذف خواهد شد. با توجه به تحلیل BCA در نهایت آرژانتین در ضربات پنالتی پرتغال را شکست می دهد و قهرمان جام جهانی ۲۰۲۲ قطر خواهد شد.

پیش بینی قهرمانی آرژانتین در جام جهانی

چندی پیش هم یواخیم کلمن که در حوزه بورس فعالیت می کند، فرمولی را طراحی کرده که قهرمان جام جهانی را پیش بینی می کند. با فرمولی که قهرمانی آلمان در سال ۲۰۱۴ و نیز قهرمانی فرانسه در سال ۲۰۱۸ را درست پیش بینی کرده بود در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، قهرمانی آرژانتین را پیش یبنی کرد. یواخیم کلمن شرکت “لیبروم کپیتال” را در اختیار دارد. کلمن بیش از دو دهه است که در این حوزه فعالیت دارد و برای سومین جام جهانی پیاپی سعی دارد که قهرمان جام جهانی را درست پیش بینی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *