۰۹ بهمن ۱۴۰۱
قائمشهر ، مازندران ، ایران
بالشت هوشمند شیائومی
گجت ها

کنترل سلامت خواب با بالشت هوشمند شیائومی

برند شیائومی که در زمینه محصولات سلامت محور فعال است، از بالشت هوشمند شیائومی مدل MIJIA رونمایی کرد. محصول جدید شیائومی می‌تواند ضربان قلب شما را با دقت اندازه‌گیری کند و از طریق حسگر فیزو الکتریک خود بر حرکات بدن، تنفس و خروپف در طول خواب نظارت داشته باشد.

تجربه خواب راحت با بالشت هوشمند شیائومی

بالشت هوشمند جدید شیائومی برای قابلیت‌های نظارتی از الگوریتم هوش مصنوعی خاص خود بهره می‌برد. حسگر فیزو الکتریک نیز طوری در مرکز بالشت قرار گرفته که مزاحم خواب فرد نشود.

حسگر فیزو الکتریک اطلاعات کاملی در رابطه با وضعیت خواب و مدت زمان خواب عمیق ارائه می دهد و به کیفیت خواب فرد نمره دهد.

بالشت هوشمند شیائومی

این بالشت را از طریق بلوتوث به دیگر دستگاه های اکوسیستم شیائومی متصل می شود. شیائومی تضمین کرده که این بالشت همیشه یک چرخه خواب آرام را برای کاربر به ارمغان بیاورد. انرژی مورد نیاز این بالشت از طریق ۴ باتری AAA تامین می‌شود که آنها نیز برای ۶۰ روز کافی خواهند بود.

این ۴ باتری AAA جریان DC را با ولتاژ پایین به بالشت منتقل می‌کنند؛ بنابراین لازم نیست از نظر ایمنی نگران باشید. شیائومی بالشت هوشمند MIJIA را در دو اندازه ۱۰ و ۱۲ سانتی‌متری عرضه میکند.  در طراحی بالشت نیز اصول ارگونومی رعایت شده است تا کمترین فشار به فرد در طول خواب منتقل شود.

هر مدلی که بخواهید بخوابید، بالشت MIJIA راحتی شما را تضمین می‌کند. در واقع این محصول طوری طراحی شده که ماهیچه‌ها به صورت طبیعی استراحت کنند و فرد نیز خوابی آرامی را تجربه کند. روبالشتی نیز با مواد آنتی باکتریال همراه شده که حتی پس از ۲۰ بار شستشو تا ۹۰ درصد تاثیرگذاری خود را حفظ خواهند کرد.

روبالشتی این محصول از موادی ساخته شده که هم نرم هستند و هم از آسیب به پوست جلوگیری می کنند. بالشت هوشمند شیائومی در کمپین جذب سرمایه با قیمت ۳۷ دلار عرضه شده است و پس از آن نیز ۴۳ دلار خواهد بود. در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در رابطه با عرضه جهانی این محصول منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *